YAŞAM - KEŞİF

Caddebostan’dan yükselen kahve kokusu

Bağdat Caddesi’ndeki keşif yolculuğumuz devam ediyor. Sırada yeni bir kahveci var.

Caddebostan’dan yükselen kahve kokusu
Bağdat Caddesi’nin en yeni 3. dalga kahvecilerinden biri olan Meet Lab Coffee, üçüncü dalga ve kimya ilişkisinden yola çıkarak çok farklı bir konseptte size kahve deneyimi sunuyor.

Laboratuvar şeklinde bir kahve barına sahip olan Meet Lab Coffee, kendi çekirdeklerini kavurarak deney tüpü şeklinde bardaklarında oldukça keyifli bir sunumla servis ediyor.

Aynı zamanda birbirinden lezzetli, ev yapımı tatlıların da bulunduğu mis gibi kahve kokan bu mekanın spesiyalleri arasında mozaik pasta, tiramisu, cheesecake ve brownie yer alıyor. Çay çeşitlerinin de mevcut olduğu Meet Lab Coffee’de benim favorim yumuşak içimi ve lezzetli tadıyla Honduras Beatriz kahve ve yanına da mozaik pasta oluyor.

Mekanda oldukça ilginç demleme malzemeleri de mevcut. Hem sahil yoluna bakan genişçe bir dış mekanı hem de günışığını çok güzel alan keyifli bir iç alan mevcut. Özellikle sahilde yürüyüş sonrası bir kahve molası vermek istiyorsanız oldukça doğru bir adres olacaktır. Konumu açısından take away kahve almaya çok açık olan Meet Lab Coffee, farklı dört boyut seçeneği de sunuyor.

Hem kahveye hem de kimyaya meraklıysanız hiç zaman kaybetmeden Meet Lab Coffee’ye uğramanızı öneririm.

Önceki ve Sonraki
Haberler